1 2 3 4 5
02124660240

C&B HUKUK OFİSİ          :  Av.Selahattin Çebişli ve Av.Ersin Bozkurt tarafından kurulmuştur. 

Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Finansal Kuruluşlar, İşçilik alacakları, İş Kazaları, Sosyal Güvenlik Hukuku,  Kişilik Hakları, Aile Hukuku, Boşanma,  Nafaka,  Evlat Edinme, Nesebi Red Davaları, Kat Mülkiyeti Hukuku, Site ve Apartman Yönetimi, Yabancılar hukuku,  Ceza Hukuku, Gümrük Hukuku, Gümrük Kaçakçılığı Davaları, Antrepo Alacakları, Vergi ve İdari davalar, İcra Ve İflas Hukuku, Alacak davaları ve İcra Takipleri, Özel Güvenlik Hukuku, KVK Hukuku vs. dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda uzman kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak gerçek ve tüzel kişileri ihtiyaç duydukları alanda temsil ile hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

MİSYONUMUZ                : C&B  Hukuk Ofisi, bu görevleri yaparken İnsan Haklarına Saygı ve Hukuk Devleti İlkelerine dayalı, Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun,  ısrarlı ve mücadeleci  çalışmayı, güvenilir ve etkin çözümü  misyon edinmiştir.

 

VİZYON                               : Hedefimiz ve Kalite politikamız,  müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

 

PRENSİPLERİMİZ             :  Hukuk Kurallarına bağlılık, Hukuki Tecrübe, Değişim ve Gelişim, Müşteri Odaklı Olma, Etik ve Bağımsız Çalışma Disiplini, Olaylara Bütünsel Bakış ve Mantıksal Çözüm, Kişisel ve Kurumsal Başarı, Güven ve Gizlilik.